ТОВ "УКРАГРОПАРТНЕР + " є відносно молодою, але стрімко зростаючою компанією, яка займається продажем посівного матеріалу і насінням овочів, засобів захисту рослин, добрив та іншим сільськогосподарським приладдям.  Для професіоналів ландшафтного дизайну, озеленювачів, флористів і любителів красивого саду ми пропонуємо широкий спектр газонних трав, безліч різних насіння квітів і приналежності для обробки Вашого саду.

У нас Ви можете придбати  товар який вас цікавить як в роздріб, так і оптом.

Широкий вибір продукції, яку ми пропонуємо сьогодні, високої якості, тому як ми співпрацюємо виключно з перевіреними компаніями-виробниками, серед яких можна зустріти відомі "імена":

Syngenta;
Du Pont;
BASF;
Bejo;
Clause;
Valagro;
Ukravit;
Selekta seeds;
Семена Украины;
Маис Черкассы;
Evrosem та багато інших.

Кожен клієнт, який співпрацює з нами - завжди залишається задоволений тому, що повне взаєморозуміння є важливим ключем до успіху формування партнерських відношень.Правильно сформулюйте свої побажання - і ми швидко втілимо їх в реальність!  Ми завжди прагнемо до взаємовигідної співпраці з діловими партнерами, відкриті до нових цікавих пропозицій і сміливим ідеям з боку нашого покупця.

Наша команда - це досвідчені фахівці, які постійно розвиваються і досягають поставлених цілей.  Професійні менеджери і агрономи завжди використовують передові технології, що є запорукою успіху.

Наша мета - це комфортне обслуговування і сприяння високої врожайності.

Відповідальність і поваги до партнерів:

Партнерами ми вважаємо як наших постачальників, так і наших клієнтів;

Задовольняємо потреби клієнтів в необхідному товарі чи послузі оперативно і в комфортних
для них умовах;

Відстоюємо інтереси партнерів і рекомендуємо оптимальне рішення для їх бізнесу;

Постійно розвиваємося і втілюємо в життя нові ідеї та технології для поліпшення
якості роботи з клієнтом;

Пропонуємо тільки перевірений товар;

Гарантуємо чесне ставлення до кожного нашого партнера ;

Поділяємо ризики наших партнерів і несемо відповідальність за результат.

Партнерство з нами

Стабільність

Надійність

Оперативність

Місія - допомогти сільгоспвиробнику отримувати якісні товари і послуги для поліпшення врожайності вчасно і з відповідальністю за результат.

Цінності - Європейські стандарти обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Ми ретельно вивчаємо потреби наших партнерів і оперативно реагуємо на них

Стратегія - стратегія партнерства, заснованого на довірі і безумовному виконанні зобов'язань, надає нам унікальний потенціал для безпосереднього сприяння ефективному та екологічно раціональному розвитку сільського господарства України та етичному ведення бізнесу.

Наші магазини розташовуються на території Дніпропетровської та Полтавської областей, але доставка здійснюється по території всієї України.

Ми не збираємося зупинятися на досягнутому і плануємо розширити свою роботу як на інші регіони України, так і за її межі.

Зараз активно співпрацюємо з нашими партнерами по всій Україні. Наша продукція враховує попит як для великих фермерів, які займаються великими ділянками землі, так і для людей які просто займаються садівництвом у себе вдома, відрізняється високими товарними якостями.

Спосіб бути щасливим - зробити щасливими інших!

©Горацій

Оформи подписку на скидки и новинки